Olimp спортивное питание в Украине
Scitec Nutrition Hot Blood Hardcore, предтренировочный комплекс, предтрен
Витамины и добавки для повышения иммунитета
SARMS, Сармс, селективные модуляторы андрогенных рецепторов

ШВИДКИЙ ПІДБІР СПОРТИВНОГО ХАРЧУВАННЯ
Виберіть потрібні вам спортивні добавки у два кліки
КРОК 1/2 Виберіть свою стать:
Новинки Магазину
ЧОМУ НАМ ДОВІРЯЮТЬ ?

Вся продукція оригінальна та сертифікована

Дистриб'юція лише від офіційних постачальників

Мінімальні ціни, рекомендовані виробником

Швидко доставляємо по всім регіонам України

Дисконтна програма для постійних покупців

Консультуємо по прийому спортивного харчування

Спортивне харчування у Харкові від магазину EXFIT

Згідно з визначенням, біологічно активні добавки є харчовим продуктом, метою якого є доповнення до звичайного раціону харчування та дієти. Спортивне харчування – це концентроване джерело необхідних для людини інгредієнтів, які виявляють харчовий чи інший фізіологічний ефект. Продаж спортивного харчування не підпадає під дію фармацевтичного законодавства, оскільки воно не є лікарським засобом.

Будь-який, хто займається спортом, знає, наскільки важливо купити спорт харчування для досягнення результату. Воно допомагає відновити організм після інтенсивних вправ та зменшити почуття втоми. Завдяки інгредієнтам, що містяться, відбувається збільшення або зміцнення м'язів, необхідних у конкретній дисципліні (для фітнесу, для бодібілдингу, для пауерліфтингу та ін).

Якщо стоїть ціль збільшити м'язову масу або навпаки схуднути, вам потрібна правильна дієта (для досягнення позитивного балансу калорій), найкраще спорт харчування та правильно сплановане тренування. При цьому необхідно обов'язково звернутися за консультацією до професіонала, який допоможе з вибором, виходячи з ваших потреб.

Наш інтернет магазин спортивного харчування та аксесуарів пропонує величезний вибір добавок, які підтримають процес нарощування м'язової маси, зміцнять здоров'я або допоможуть схуднути та прискорити очікувані результати.

Як діють спортивні добавки:

Добавки для жінок та чоловіків представлені в асортименті нашого інтернет-магазину.

Основні види спортивного харчування та дія на організм.

Інтернет-магазин спортивного харчування Харків EXFIT

Амінокислоти - це сполуки, які є будівельним матеріалом для всіх білків у нашому тілі (білкових амінокислот), хоча вони також мають інші численні властивості.

BCAA - представляють собою амінокислоти, які є дуже популярною харчовою добавкою (у перекладі з англійської, амінокислоти з розгалуженим ланцюгом). BCAA складаються з трьох незамінних амінокислот: валін, ізолейцин та лейцин. Ця харчова добавка є чудовим джерелом будівельного матеріалу для м'язів спортсмена. Варто зазначити, що наші м'язові волокна складаються з тридцяти відсотків BCAA, тому їх надходження таке важливе при побудові фігури в тренажерному залі.

Багато вітамінів і мінералів дуже впливають на формування фізичної форми тіла. Все, що вам потрібно зробити, це прочитати деякі приклади їхнього впливу, для розуміння, що додатковий прийом може підвищити нашу фізичну працездатність. Ось найпопулярніші групи, які часто зустрічаються у препаратах для спортсменів:

Протеїн (білок) – по праву вважається найбільш затребуваною добавкою з усього асортименту спортивного харчування. Без достатньої кількості білка неможливо збудувати м'язи, а отримати норму з продуктів нашого раціону дуже важко. У цьому випадку до нас на допомогу приходять концентрації білків, які швидко заповнюють дефіцит білка. Протеїн залежно від виду буває сироватковий, яєчний, казеїновий, соєвий та комплексний. За ступенем очищення при його виробництві ділиться на концентрат, ізолят та гідролізат.

Гейнери - вуглеводно- білкові добавки, які допомагають в отриманні надлишку калорій та в наборі ваги.

Креатин - це добавка для спортсменів, використання якої дає такі ефекти як: швидке зростання м'язів, покращення працездатності та підвищення стійкості до втоми. Креатин природним чином зустрічається в організмі людини, але для людей, які схильні до навантажень, його кількість занадто мала, щоб вплинути на спортивні результати. Поставляється лише ззовні з певними продуктами харчування та у формі добавок, має сильний анаболічний ефект, а також оптимізує процеси отримання енергії, необхідної для роботи м'язів.

Омега-3 (риб'ячий жир) – це поліненасичені жирні кислоти, які є незамінними для людини, мають надійний захист серця та судин. Омега-3 також приносить користь спортсменам на витривалість. Кислоти зменшують накопичення внутрішньоклітинного ліпіду в м'язових волокнах типу 1, тим самим покращуючи чутливість до інсуліну, а також підвищують функцію ендотелію.

Протеїнові батончики - багаті на вміст білка і є швидким джерелом перекусу. Білок у великій кількості необхідний людям, які займаються фізичною активністю.

У нашому інтернет-магазині ви зможете купити бюджетне спортивне харчування для будь-яких цілей та рівня підготовки.

SARMs є селективними модуляторами андрогенних рецепторів. Це групи хімічних речовин, які прикріплюються до рецепторів та викликають реакцію. SARMs були відкриті в 90-х роках, перші тести показали видимі ефекти у вигляді зростання м'язової тканини та профілактики гіперплазії передміхурової залози, що часто буває при використанні анаболічних стероїдів. Завдяки їх дії вони були введені у фармацевтичні препарати як альтернативу застосуванню анаболіків, при виснаженні м'язів, але без шкідливих впливів на організм. У нашому інтернет-магазині ви можете купити SARMs та інше бюджетне спортивне харчування.

Які бренди спортивних добавок ви можете придбати у нашому магазині.

Наш асортимент багатий на сертифіковану та якісну продукцію зі США, Польщі, Угорщини, Британії та України. В асортименті наших магазинів представлені товари відомих на весь світ виробників: Activlab, BioTech USA, BSN, Dymatize, Mex Nutrition, My Protein, Nosorog, Nоw Foods, Nutrex, Olimp Labs, Optimum Nutrition, Ostrovit, SAN, Scitec Nutrition, Syntrax, Universal , Scivation (Xtend) та багато інших. Біологічно активні добавки та поживні речовини для спортсменів є практичним доповненням до щоденного раціону, які важко отримати зі звичайною їжею. Купуючи їх у нашому інтернет-магазині, ви можете бути впевнені в їх оригінальності та якості.

Як замовити спортивне харчування в Харкові

Спортивне харчування Харків Ботанічний Сад, Гагаріна, Одеська

Магазин EXFIT пропонує широкий вибір продукції за доступними цінами з доставкою по Харкову та іншим містам України. Наша команда фахівців допоможе вам з вибором та замовленням. Також купити спортивне харчування можна в одній із наших філій за адресами:

Наш інтернет-магазин спортивного харчування та аксесуарів здійснює доставку по всій Україні.

Читати далі